Předvánoční novinky od mopse a mopsinky

Jak jsme nedávno slíbili, postupně pro vás do nabídky přidáváme nové a nové výběrové mopsí kousky – jeden lepší než druhý! S radostí jsme rozšířili nabídku o několik suprových vinylových autolepek na vaše fáro, pěkně se nám rozrůstá nabídka náušniček, přívěsků, náramků a cingrlat (část si již stačila panička zabavit pro svou potřebu:o). Nezapomeňte se také mrknout do oddělení potahů na polštářky. A na cestě je ještě pár dalších prima překvapení!

Aby nebylo těch dobrých zpráv tolik, část dodávek nám dorazila poničená vodou a jsou tak komplet na odpis. Bohužel i to se občas stane, nová várka by měla dorazit v průběhu ledna. Alespoň je stále se na co těšit.

Špetka zpráv z provozu

Po zralé úvaze jsme se nakonec rozhodli zrušit možnost rozvozu přes PPL. Důvody jsou jak provozní, tak ryze praktické. Se službami Uloženky (výdejní místa a nově i rozvoz do ruky přes InTime) a České pošty jsme i přes pár drobností vcelku spokojeni, a nabídka je dostatečně široká, že si může vybrat každý. Pokud snad ne, nebojte se nás kontaktovat a nějak to pořešíme.

Upozornění na doručování před a přes Vánoce

Štědrý den a svátky letos hezky vychází na pondělí až středu, upozorňujeme tedy, že poslední odbavení případných zásilek nastane 20.12. Objednávky přijaté později budou odeslány nejdříve 31.12.

Trocha kultury nikoho nezabije

Stalo se u nás příjemnou předvánoční tradicí nechat se pohladit po duši při koncertu Lucky Bílé. Pokud by vás to zajímalo, toto byl již 9. ročník Bílých Vánoc Lucie Bílé v nádherných prostorách divadla Karlín a opět bylo plno až po střechu.

Vyrazili jsme tak v mrazivý středeční podvečer na cestu, letos dokonce i s našimi rodiči (dokonce proto, že náš děda je takový celoživotní kulturní barbar:o) a po dvou hodinách vánočních písní s laskavou předmluvou páně Czendlíka, se cítíme krásně odpočatí a nabití velkou dávkou takové té obyčejně neobyčejné hřejivé lidské energie a člověčího souznění.

Osobní názor? Lucka Bílá je vážně paní ZPĚVAČKA s darem od boha a naživo je to ještě o stupínek dál. A i přesto že je v našem malém českém rybníčku nepopiratelnou hvězdou první velikosti, zůstává osůbkou stále velmi milou, hodnou a prostě praštěně svou. Dlouhodobě přitom pomáhá spoustě lidiček, zapojuje se do nejrůznějších beneficí a charit včetně vlastnoruční výroby vánočních andílků, z výtěžku jejichž prodeje se pak nakupují invalidní vozíky pro potřebné.

V souvislosti s bezvadným zážitkem je třeba ocenit i profesionální výkon jejích věrných souputníků a kolegů - pana Maláska s kapelou, členů vokálního Bílého sboru a filharmoniky v čele s dirigentkou paní Miriam Němcovou. A ovšem nedá se nezmínit ani dnes již tradiční host vánočních koncertů Lucie Bílé – Honza Toužimský z legendárního Arakainu. Ano, kovaný metalák zpívá třeba Purpuru od Suchého a Šlitra, a navíc jim to s ex-Arakainkou Lucií moc dobře ladí:o) Takže ještě jednou, díky všem!

Opět si tedy dovolíme vřele doporučit – pokud máte možnost, pro letošek má ještě naplánováno několik dalších koncertů po českých a moravských městech!

Nechť vás provází MOPSÍLA.

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.