Podzimní nálada

Kam se poděla Praha?

Máme za sebou prvních několik týdnů provozu a je čas na menší rekapitulaci. Co se týká objednávek, tak v současné době vede Morava (a Slezko) nad Čechami v poměru 70:30%! Někdo samozřejmě vést musí, ale že to bude taková převaha, nás mírně překvapilo. Navíc Praha, matka měst s více jak desetinou obyvatel naší krásné země a nezanedbatelnou smečkou mopsíků pravidelně chrochtajících a funících po pražských ulicích, zatím totálně zaostává! Velká gratulace na Moravu, máte super lidičky s mopsím srdíčkem, ale samozřejmě dík i skvělým mopsíkářům z Čech...Jen ta Praha.

 

Novinky na cestě

Vzhledem k množícím se dotazům v dohledné době velmi rádi rozšíříme nabídku klíčenek, přívěsků a ostatního bijou. Jak jinak - s mopsí tématikou. Zároveň s tím dojde také k přidání dalších témat na oblíbené potahy polštářků. První kousky by měli na sklad dorazit do konce tohoto měsíce a během prosince tak začneme aktualizovat nabídku na webu. Těšte se:o)

 

Kontrola zboží a odhalování nepodarků

Vážíme si každého zákazníka a věříme, že základem úspěchu je i oboustranná férovost. Každou objednávku tak před odesláním důsledně zkontrolujeme a v případě, že nalezneme jakoukoli nesrovnalost nebo cokoli, co by vás mohlo po přijetí balíčku nemile překvapit, situaci okamžitě řešíme. Uvádějte proto prosím do kontaktů své přesné údaje, abychom Vás mohli případně kontaktovat a vše probrat.

Zvláště u některých druhů zboží ještě není přidáno „reálné“ foto a skutečnost se tak může mírně lišit – třeba barevným podáním (kde samozřejmě závisí i na monitoru) nebo nedostatečným zobrazením nějakého podstatného detailu. Holt nevýhoda eshopu a nákupu na dálku. Spousta z nás nemá třeba odhad velikosti, a i přes detailní popisek u zboží – obrázek přeci jen vydá za tisíce slov. Nejsme zrovna profesionální fotografové, ale snad to svůj účel splní. Narozdíl od spousty ostatních se vám snažíme nabídnout i fotografie, jak nabízené zboží opravdu vypadá a nejen naleštěnou (avšak marketingově dokonalou) bídu převzatou ze stránek výrobce.

 PodzimBlog

Venku je podzim

A to podzim jak má být. Konečně se ochladilo a po letošním roce plném nekonečných veder je to vskutku vítaná změna. Kluci se tak konečně mohou pořádně prolítat na dlouhých procházkách a nehrozí, že se u toho zalknou horkem nebo je trefí. A to radši nezmiňujeme sebe.

Minulý týden jsme vyrazili s celou smečkou na pole pouštět draky (tedy pouštěli je děti, kluci jen valili kukadla a snažili se nad zemí chytat dračí ocasy). Za sebou máme Halloween i Dušičky, pomalu se blíží sv. Martin a husička s mladým vínečkem – ou jé – snad i pár dní babího léta nás ještě čeká.

Příroda čaruje, krajinu maluje – těch barev co dokáže stvořit, ta „panorámata“. Ač venku vládne spíš melancholie a ranní mlhy, je to nádhera. Ořechy, šípky, dýně a podzimní jablíčka, houby a pečené brambory a další a další poklady z naší rodné země, vše na dosah...Co chtít víc, podzim je zkrátka fajn.

A panička si pomalu začíná pouštět vánoční koledy. Ale o tom zase jindy:o)

 

Nechť vás provází MOPSÍLA!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.