Otevřeno - Pro všechny milovníky mopsíků

Je otevřeno!

Tak je to tu:o) Po několika letech odkládání se konečně podařilo spustit jedinečný český obchod zaměřený především na mopsí věci - Raťafáci (www.ratafaci.cz). Máme z toho opravdu upřímnou, křišťálově čistou a (zatím) nezkalenou radost.

Od začátku letošního září tu tak můžete najít spoustu bezva mopsích věciček, které zapadají do každodenního života správného mopsíkáře. Nějaké oblečení, suprové bijou kousky, batůžky, tašky a peněženky a SPOUSTA dalšího. Všechny věci testujeme sami na sobě a svém okolí přímo tak říkajíc v terénu, a to co obstojí a dostane se do nabídky pak stojí za to. Velkou tašku přes rameno s mopsíkem v okénku třeba panička používá skoro denně už víc jak půl roku, a stále je v dost dobrém stavu. Stejně tak peněženka s mazlíkem, batoh s Kim Fun-Ilem nebo náušnice s Krutihlávkem jsou již pevnou součástí její garderoby. A rozhodně se nedá říci, že by si naší paničky (nebo snad těch věciček?) nikdo nevšiml:o) Když už střelená, tak se vším všudy...

Nechť Vás provází MOPSÍLA!

Vaši Raťafáci (www.ratafaci.cz)

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.