Novinky z mopsího pelíšku

Aktualizace cen dopravy a dobírky

Vzhledem k tomu, že naše všemi milovaná Česká pošta od 15.11. opět zdražila balíky do ruky, rozhodli jsme se k plnohodnotnému přechodu na systém Uloženky. Pro vás, naše bezva zákazníky a přátele to znamená defacto pouze to, že za dopravu a případně dobírku zaplatíte o slušnou částku méně! Pro nás je výhoda v tom, že nebudeme muset absolvovat pravidelné fronty na věčně nestíhající poště (nic proti šikovným lidičkám v provozu). Pokud chcete ušetřit ještě více, využívejte platbu předem na náš bankovní účet. Odpadne vám tak další extra platba za dobírku (u České pošty je to aktuálně suma atakující 60 korun) a pak už se bavíme o velmi příjemné úspoře, za kterou si můžete přibalit třeba nějakou drobnůstku navíc:o)

Služby dopravy a plateb tedy zůstávají zachovány jako doposud (možnost výběru ČP Balík na poštu, ČP Balík do ruky, PPL a Uloženka) včetně dobírky a platby na účet, ale balík již není podáván přímo na České poště, nýbrž přes systém Uloženky. Takže se nelekněte! Rádi bychom také zmínili všemi dopravci avizovanou možnost postupného prodlužování dodacích lhůt v souvislosti s předvánočním nárůstem objemu doručovaných zásilek. Letos to má být extra mazec. Obrňme se tudíž dostatkem trpělivosti a preferujme raději včasné objednání, než posléze nervy v kýblu při čekání...a ve městech ideálně využívejte možnosti výdejen Uloženky před službami pošty.

Prcek má rýmičku

Prcek se nám nastydl. Minulý víkend se citelně ochladilo a náš pošahaný mopsouš to odnesl nechtěným prochladnutím zádíček. Děcka si totiž vymínila, že celá smečka půjde na víkendovou velkou odpolední procházku najednou - děti na kolobrndu a na kolo. Pan Prcouš nebyl jako vždy ochoten přijmout fakt, že není ve smečce na první VIP pozici malého velkého šéfa a stále ho někdo předjíždí. A tak aby děcka ve svých frajerských kšandičkách s vodítkem dostihul, tak rval a rval, až se z toho celý dočista serval. Evidentně má namožená a prochladlá záda, špatně se mu skáče do schodů nebo na křesílko. Nosíme ho teď jako šilhavé princátko, na zádíčka dostává nahřívaný pytlík a Čert kolem něj jen lítá a nechápe, proč s ním Prcek nedělá obvyklé skopičiny. Snad ho to brzy pustí. Pokud máte možnost své chlupaté poklady zabalit aspoň na ranní či večerní procházky, kdy je teplota u nuly, dopřejte jim to. Pokud ne, tak je nejvyšší čas se poohlédnout po nějakém fešáckém oblečku nebo svetříku – vyplatí se to a váš miláček vám za to poděkuje.

Sunshine_blog_1

Mopsovinky ve zboží

Nové bačkůrky mopsíka s hvězdičkami jsou už z části rozebrané, další várka ale bude brzy na cestě. Mimo to se můžete těšit na dříve zmíněné nové typy polštářků, další druhy klíčenek, náušniček a přívěsků, také nějaké prima mopsácké náramky, k tomu trochu zahustíme nabídku autolepek (pro větší slávu mopse!) a zkusíme vám nabídnout i nějaké další vychytávky – nechte se překvapit:o) Něco bude ještě letos do Vánoc, něco asi až na Nový rok.

Objednávky a pozor, hlásí se Praha

Mopsíkáři z Prahy konečně odhodili ostych a přidali se k utěšeně rostoucí komunitě našeho obchůdku. Poměr objednávek se tak od posledního sčítání překlopil od lidiček z Moravy ve prospěch Čech a k dnešnímu dni jsme na tom v poměru 60:40. Je to těsné, a popravdě ta čísla v průběhu času lítají sem a tam. JSTE VŠICHNI SUPER!

Připojte se k nám

Pokud byste se chtěli pochlubit svými chlupatými miloušky, tak nám je neváhejte poslat (stačí na obrázku!). S vaším dovolením bychom je pak vystavili někde u nás na webu – možná časem vytvoříme i nějakou extra stránku na sociálních sítích (všimněte si ale prosím toho slovíčka „možná“:o). Když k tomu přidáte i pár řádek, budeme jenom rádi. Kontakt je standardní info@ratafaci.cz.

Nechť vás provází MOPSÍLA a mějte se všichni mopsíkově.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.