Mops sem, mops tam

Potahy a polštářky, už jsme z toho na prášky

Na základě zpětné vazby od našich všímavých zákazníků jsme mírně poupravili názvosloví v kategorii s polštářky – místo „Polštářky a mazlíci“ je ponovu název u samotné kategorie „Potahy na polštářky a mazlíci“. Jednotlivé položky pak mají taktéž správnější a nezavádějící tvar „Potah na polštářky typu XY“. Zároveň s tím jsme přidali do nabídky kvalitní výplň za krásných 99 Kč, abyste měli v případě potřeby mopsákový polštářek komplet. Měkký, pohodlný a celý vonící novotou. Jedná se o výplň Inner 50 x 50 cm z IKEA, tudíž švédská kvalita:o)

Nová možnost dopravy – stále nemáte dost?

Do možností dopravy jsme přidali možnost dopravy „Doručení na adresu“ přímo od Uloženky – tedy počkat, přímo – pro Uloženku to zajišťuje přepravce Intime, ale prý to funguje dobře a za dost dobrou cenu! Je to další fajn alternativa k České Poště (a její službě Balík do ruky), a teď už si snad vybere opravdu každý...

Ale aby zůstala zachována rovnováha, něco jsme přidali, něco také ubereme. U dopravy PPL zůstane dočasně pouze možnost platby převodem na náš účet. 

Předvánoční šílenství

Podle informací od dopravců by si měl každý, kdo chce mít alespoň nějakou (samozřejmě teoretickou a jakkoli nevymahatelnou:o) záruku stihnutí balíčku pod stromeček, objednat dárečky nejpozději do 16.12. Co sledujeme stavy dopravy u našich zásilek za posledních 14 dní, tak raději ještě dřív.

Ale i kdyby to Ježíšek nakrásně nestihnul do Štědrého dne, netruchlete. Holt uděláte vybraným dárečkem radost o pár dní později a možná s ještě větší parádou. Onen zapomenutý, přehlédnutý nebo opožděný balíček totiž nebude muset zápolit s ostatními dárečky o pozornost a jistě se tomu ještě od srdce zasmějete. Aspoň u nás to tak bývá:o)

Nenechme si zkazit Vánoce jen kvůli takové prkotině, jako je zpožděná zásilka a buďme rádi, že tu máme Vánoce – další budou až za celý předlouhý rok! Mějme se rádi a nepanikařme, vždyť jsme přeci mopsí milovníci a mopsík, to je POHODA:o)

Takže mops sem, mops tam, šubadubadůůů, tralalá...

Nechť i v tomto předvánočním chaosu vás provází MOPSÍLA.

 

PS: Prcek už je v pořádku a zase frčí jak motorová myš:o)

PPS: Letos máme v předvánočních přípravách mírný skluz - čím by to tak mohlo být? Dnes sice děcka s paničkou uplácali aspoň část lineckého, ale nějak se nám tu poslední dobou nedostává na nic času.

Pokud by snad někdo nevěděl, pak se na dobré linecké stačí držet pravidla 3:2:1 = 300g hladké prosáté mouky, 200g změklého másla, 100g cukru moučka (ideálně ovoněného vanilkou). K tomu se přihodí dva nestudené žloutky od neklecových šťastných slepiček, lžička MLETÉ citronové kůry (ta jemně mletá citrokůra je super věc, do lineckého mnohem lepší než strouhaná nebo drcená) a špetka soli. A mísíme, a hněteme a plácáme, dokud z toho ze všeho není hezké hladké těsto radost pohledět. Ne moc dlouho, aby se máslo neroztékalo zbytečně mezi prsty, ne moc krátce, aby v těstě nezůstaly nesmíchané suroviny.

Uděláme z těsta váleček, šoupneme do mikroténového sáčku nebo folie a necháme pár hodin (ehm, u nás tedy dní) v lednici. Nakonec vždy kousek vytáhnout, nechat povolit, rozválet podle libosti (a velikosti formiček), vykrájet a sázet na plech vyložený pečícím papírem. Poslední krok je překvapivě zásun do rozpálené trouby, 170 stupňů by mělo na upečení bohatě stačit. Pečeme do obligátního růžova - to jest ani bledule, ani černošky, ale něco lehce chyceného mezi.  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.