Letem mopsím světem

Vážení přátelé, milí zákazníci, dámy a pánové, holky a kluci,

rádi bychom vám všem poděkovali za přízeň v roce uplynulém a popřáli moře mopsí pohody v roce novém. Hodně štěstí, zdraví a vůbec vše dobré lidem dobrým a alespoň prozření a pokus o nápravu lidem ne-tak-dobrým. 

Novinky v mopsím skládku

Pokud se u nás občas zastavíte na kukandu, tak jste jistě zaregistrovali spoustu novinek. Jedním z největších mopsích úletů jsou antistresové mopsí omalovánky pro všechny, kdo si rádi hrají, vybarvují a něco tvoří. Přibyla spousta cingrlátek v Bijou sekci, rozrostla se nabídka potahů na polštářky, paleta samolepek na auto, zkoušíme vám nabídnout i novinkovou předložku na zem s protiskluzem k doplnění interiéru (my máme v bytě rovnou dvě), pár nových vzorů peněženek včetně nového mini typu…A k tomu příslib, že to stále není vše! Rok je dlouhý a plány přiměřeně velké:o)

Musíme se zároveň omluvit všem, na které se v předvánočním shonu z nějakého důvodu nedostalo zboží – věřte, že nás to mrzí a chápeme, že jste chtěli obdarovat své blízké mopsím překvapením pod stromečkem. Ale pokud k nám některé vybrané kousky z druhé půlky světa doputují za dva týdny, a poté ten samý balíček zmizí na trase mezi celní poštou na Praze 5 a výdejní poštou na Praze 9, kde se objeví za více jak měsíc, tak s tím nic bohužel neuděláme.

Francouzská spojka

Pro větší přehlednost jsme vytvořili novou sekci „Francouzský buldoček“, kam jsme přesunuli pár věcí s motivem mopsíkova kámoše Frenchieho. Časem tam toho přibude jistě více!

Vánoce jako čas tradic

Minule jsme zmínili jednu z našich oblíbených každoročních radostí pro období svátků – koncert Lucky Bílé. Mezi další patří klasické baletní představení Louskáček v Národním divadle. Pohádkový vánoční příběh, který se nikdy neomrzí, s překrásnou hudbou mistra Čajkovského a úžasnými výkony baletního souboru. To vše v nádherném prostředí naší české zlaté kapličky. Věřte, že se jedná pokaždé o velmi příjemný zážitek umocněný neopakovatelnou atmosférou Národního divadla.

A k vánočním tradicím i do třetice - nedá se opomenout další, bohužel již ne tak příjemná součást svátečního shonu. Tou je u nás nyní již poněkolikáté za sebou a tedy opravdu tradičně vánoční či novoroční angína. Letos to vyšlo navíc tak báječně, že jsme 24.12. odpoledne se sotva sípající paničkou frčeli cestou necestou na pohotovost pro antibiotika a celá štědrovečerní událost se posunula o několik hodin. Paníček tak ještě v sedm hodin večer balil promrzlý v autě před domem skoro poslepu poslední dárky, aby to k nám Ježíšek nakonec s cinkajícím zvonečkem přeci jen stihnul:o)

Čertík s Prckem si štědrovečerně pošmákli na odřezkách z kapříka včetně nášupu jiker s povařenou zeleninkou, jako dezert pak dostali kousky voňavého masíčka z hovězí polévky. No olizovali se až za ušiskama. Pod stromečkem si navíc vyčenichali nové neklouzavé mističky na mináž a k tomu frajerské zateplené svetříky na zimní procházky. A že se při pohledu ven z okna zrovna hodí - dokonce i u nás v Praze je teď všude krásně bílo (edit: psáno v době, kdy tomu tak opravdu bylo, tedy celé dva dny jsme tu měli cca 3 cm sněhu:o)

AllTheBest2019b

A šmytec

Když už je za námi konec roku, dovolte nám také menší bilancování. Za těch pár měsíců provozu jsme se naučili hromadu,

ale HROMADU nových věcí, poznali spoustu, ale SPOUSTU bezva nových lidiček (jasně, i pár prudičů či neplatičů – že zdravíme Simonu do Ostravy) a i když je to při hlavním zaměstnání občas pěkná, ale opravdu PĚKNÁ pakárna, tak jedeme dál a s velkou chutí!

Pro nás jsou Raťafáci.cz stále radostí i zábavou, tak snad to vydrží i do dalších let. Za běhu vychytáváme mušky (občas rozplácneme i nějakou tu masařku), sem tam něco zaskřípe nebo se úplně nepovede, ale věřte nám: snažíme se být v tom, co děláme fakt dobří a přinášet a šířit radost.

I díky vám a pro vás.

Hezký rok 2019 a nechť Vás provází MOPSÍLA.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.