A jedeme dál...

Děkujeme všem dosavadním zákazníkům za projevenou důvěru a první zaslané objednávky! Fakt díky, povzbudilo nás to a udělalo nám to velkou radost:o) Až dorazí objednané zboží, podělte se s námi o své dojmy, klidně i fotkou! Pokud budete mít nějaký postřeh ku zlepšení našich služeb, dejte nám vědět – váš názor je pro nás důležitý.

Vemte také prosím na vědomí, že je náš obchůdek stále ještě částečně ve výstavbě (či lépe řečeno ve fázi věčného ladění) a tak sem tam občas chybí popisek, doplňující informace či detailní fotografie nabízeného zboží. Průběžně na tom po večerech pracujeme (jo jo, ač je to k nevíře, i provozovatelé takového bezva krámku musí chodit do normální rachoty) a doplňujeme jako diví.

Pokud byste cokoli k nabízeným věcičkám chtěli vědět nebo vás snad zajímalo i něco ve spojitosti s našimi mopsíky, neváhejte se ozvat na info@ratafaci.cz. Odpovíme Vám co nejdříve.

A poslední novinky z provozu? Upravili jsme možnosti dopravy – ke stávajícímu alternativnímu dopravci PPL a možnosti Česká Pošta (služba Do ruky), jsme přidali i další možnost Česká Pošta (služba Na poštu). Je to o nějakou kačku levnější a někomu může přijít vhod. V průběhu příštího týdne (od 22.10.2018) pak bude přidána ještě volba Uloženka. Uloženka je síť výdejních míst po celé naší krásné republice, kde si můžete svůj balíček osobně vyzvednout. Výhodou je jistě lákavá cena, rychlost dodání a pro někoho i možnost platby kartou na místě.

Nechť Vás provází MOPSÍLA!

Vaši Raťafáci (www.ratafaci.cz)Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.